Nabízíme maximum služeb v bezkonkurenční kvalitě

Servis a opravy hodinek a klenotů

Ano, jsme obchodníci a rádi prodáváme a vyrábíme. Avšak poskytnout Vám kvalitní odborný servis a opravit Vám Vaše šperky či hodinky, ke kterým máte dlouholetý a neodlučitelný vztah má pro nás mnohdy podstatně větší hodnotu. Proto na servis klademe stále větší důraz. Naše hodinářská a zlatnická dílna se neustále modernizují nejen o nové technologie, ale zároveň zvyšujeme své řemeslné schopnosti a dovednosti. Vzhledem k dlouholeté tradici na trhu máme již nesmírné zkušenosti v práci se šperky a hodinkami a pokud jsou Vaše požadavky opravdu speciální, spolupracujeme smluvně s mnoha odborníky, kteří jsou připraveni nám pomoci. Proto se na nás můžete obrátit opravdu s čímkoliv.

Nabízíme maximum služeb v bezkonkurenční kvalitě.
  • Poradíme a pomůžeme vám s orientací v nabídce klenotnického a hodinářského sortimentu, s jeho výběrem, případně s jeho úpravami a opravami.
  • Zajistíme vám veškerý záruční a pozáruční servis na naše zboží.
  • U všech produktů garantujeme jeho originalitu. Zboží prodáváme vždy v originálním balení s minimální zárukou na dva roky.
  • Ke každým hodinkám značky Seiko poskytujeme prodlouženou tříletou záruku!
  • Při nákupu hodinek v minimální hodnotě 2 500 Kč u nás získáte exklusivní certifikát na doživotní výměnu baterie zdarma.

Vaše maximální spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Zastavte se v některé naší prodejně

Poradíme a pomůžeme vám s orientací v nabídce klenotnického a hodinářského sortimentu, s jeho výběrem, případně s jeho úpravami a opravami.

Prodejna Sokolov Prodejna Cheb