osobní styl

Značkové hodinky

Hodinky patří k důvěrným doplňkům každé ženy a každého muže. Všichni dnes víme, že hodinky již neplní pouze úlohu ukazatele času, nýbrž představují osobnost a charakter majitele. Je to forma vyjádření a skvělé hodinky poznáte, když se cítíte dobře jen proto, že vnímáte, co máte na zápěstí, aniž byste se koukali, kolik je hodin.

Je to věc osobního stylu a sebeprezentace.

To se však mění v různých životních situacích, na což výrobci reagují, proto na trhu najdete neomezené množství typů hodinek co do designu, tak funkčnosti. Ideální hodinky plnohodnotně plní svou úlohu, když se vám nejen líbí, ale zároveň sympatizujete s hodnotami jejich výrobce a konečného prodejce.

Jsme multi-brandový prodejce a vybíráme takové portfolio značek, abychom vyhověli co nejširší škále náročnosti. Naším cílem není jen vaše radost a dobrý pocit z pořízených hodinek, ale také nezapomenutelný zážitek ze samotného nákupu a jistota, že prodejem hodinek naše povinnost nekončí. U nás máte jistotu, že nikdy nezapomeneme, že jste nám vložili vaši důvěru a poskytneme vám vždy plnohodnotný servis, péči a nespočet výhod. Koupě hodinek je pro nás prostě osobní záležitost.

Nabízíme maximum služeb v bezkonkurenční kvalitě.
  • Poradíme a pomůžeme vám s orientací v nabídce klenotnického a hodinářského sortimentu, s jeho výběrem, případně s jeho úpravami a opravami.
  • Zajistíme vám veškerý záruční a pozáruční servis na naše zboží.
  • U všech produktů garantujeme jeho originalitu. Zboží prodáváme vždy v originálním balení s minimální zárukou na dva roky.
  • Ke každým hodinkám značky Seiko poskytujeme prodlouženou tříletou záruku!
  • Při nákupu hodinek v minimální hodnotě 2 500 Kč u nás získáte exklusivní certifikát na doživotní výměnu baterie zdarma.

Podtrhněte svou osobnost...