Zakázková výroba

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním či požadavkem.
​​​​​​​S námi můžete být nároční...

Koupit již hotový šperk nebo si nechat šperk vyrobit v naší vlastní dílně?
Obě rozhodnutí mohou být správné, nicméně není pochyb o přidané hodnotě, když si popovídáte s naším zlatníkem nebo personálem o tom, co byste si přáli vyrobit, pro koho a jaký má mít šperk význam a jakou osobnost má podtrhnout.

Jako zákazníci jsme všichni v dnešní době čím dál více nároční a toužíme znát osobní příběh šperku, který vlastníme nebo darujeme, proto se zakázková výroba těší opět větší oblibě. Proč opět? Protože takto celá staletí fungoval obor šperkařství. Každý král či šlechtic měl svého osobního zlatníka, který veškeré poklady zpracovával jen na zakázku. My jsme se v této činnosti našli a tak jsme připraveni na všechny vaše požadavky.

Pořizujeme stále výkonnější technologie a ve spojení s dlouholetým výrobním know-how vychází čím dál tím častěji z naší dílny skvostné klenoty, které jsou jedinečné a neopakovatelné.

Zakázková výroba navíc přináší další výhody, například možnost zpracovat váš vlastní materiál či kameny a zachovat tak ve vašem novém šperku hodnotu materiálu, ke kterému již máte jistý osobní vztah.

S námi můžete být naroční.