Nabízíme maximum služeb v bezkonkurenční kvalitě

Servis a opravy hodinek a klenotů

Ano, jsme obchodníci a rádi prodáváme a vyrábíme. Avšak poskytnout vám kvalitní odborný servis a opravit vám vaše šperky či hodinky, ke kterým máte dlouholetý a neodlučitelný vztah má pro nás mnohdy podstatně větší hodnotu. Proto na servis klademe stále větší důraz. Naše hodinářské a zlatnické dílna se neustále modernizují nejen o nové technologie, ale zároveň zvyšujeme své řemeslné schopnosti a dovednosti.

Vzhledem k dlouholeté tradici na trhu máme již nevyčíslitelné zkušenosti v práci se šperky a hodinkami a pokud jsou vaše požadavky opravdu speciální, spolupracujeme smluvně s mnoha odborníky, kteří jsou připraveni nám pomoci.
​​​​​​​Můžete obrátit opravdu s čímkoliv.

Kompletní servis. Bezkompromisní kvalita.
  •  Poradíme a pomůžeme vám s orientací v nabídce klenotnického a hodinářského sortimentu, s jeho výběrem, případně s jeho úpravami a opravami.
  •  Zajistíme vám veškerý záruční a pozáruční servis na naše zboží.
  •  U všech produktů garantujeme jeho originalitu. Zboží prodáváme vždy v originálním balení s minimální zárukou na dva roky.
  •  Ke každým hodinkám značky Seiko poskytujeme prodlouženou tříletou záruku!
  •  Při nákupu hodinek v minimální hodnotě 2500,- u nás získáte exklusivní certifikát na doživotní výměnu baterie zdarma.

Vaše maximální spokojenost je pro nás to nejdůležitější.